Menu Zavřeno

Muži neuspěli ani na hřišti předposledního béčka Svatobořic

Svatobořice – V sobotu nastoupili muži Nenkovic k dalšímu mistrovskému zápasu na hřišti rezervy Svatobořic. V zápase dvou posledních celků byl úspěšnější ten domácí. Spartak si vytvořil náskok už po prvním poločase, který vyhrál rozdílem dvou branek. Po přestávce přidali domácí ještě jeden gól, a když Sokol skórovat nedokázal, zvítězily Svatobořice 3:0. Nenkovice se ještě více přikovaly k poslednímu místu v tabulce III.A třídy.

III.A třída – 10.kolo

SK Spartak Svatobořice “B” – TJ Sokol Nenkovice 3:0 (2:0)
Branky:
11´+ 45´Lunga David, 66´Žandovský Radek
Fauly: 13:21; Rohy: 5:3; ŽK: 2:4; 61´Svozil Marek, 75´Toman Luděk –
31´Frelich Roman, 53´Stehno Radim, 62´Chimiák Petr, 64´Vančík Jakub;
ČK:
0:1; 65´Frelich Roman; HR: Slížek Ivan (Hodonín) ;
AR:
Horáček Michal (Svatobořice) – Kuchař František (Nenkovice); Sestavy:
Nenkovice
1 Staněk Tomáš – 2 Mezihorák Jakub, 3 Doležal Petr (46´5 Mezihorák Tomáš), 6 Stehno Radim,
7 Pospíšil David, 8 Frelich Roman, 9 Marada František (58´4 Raus Daniel), 10 Wagner Michal
(46´13 Chimiák Petr), 11 Košulič Petr ©, 12 Černohorský Michal, 17 Vančík Jakub; Náhradníci:
14 Horák Radomír, 15 Polášek Patrik; trenér: Slováček Stanislav; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk
Svatobořice “B”
1 Dvořák Filip – 2 Lunga Tomáš, 4 Šeda Roman, 5 Svozil Marek (88´15 Michna Jiří), 6 Ilčík Daniel ©,
7 Řihák Lukáš (81´12 Sklenář Pavel ml.), 8 Pěček Pavel, 9 Sklenář Pavel st., 10 Žandovský Radek,
11 Lunga David, 13 Toman Luděk (80´3 Šumbera Vladimír); Náhradníci: 14 Hudec Radek;
trenér: Svozil Marek; vedoucí mužstva: Urubek Jiří

komentář utkání:
Těsně před koncem přestupního termínu jsme získali na hostování útočníka Kubu Vančíka, který k nám přišel z Bukovan. Hned v sobotu pak nastoupil do utkání ve Svatobořicích. Duel proti rezervě Spartaku jsme zahájili ofenzívně a ve vysokém tempu. Právě Kuba měl hned v úvodu utkání obrovskou šanci. Svůj dravý průnik před bránu, však nedokázal přesně zakončit. Naopak domácí se z první vážnější akce ujímají vedení. Sklenářovu přihrávku do vápna zakončil přesnou střelou bez přípravy osamocený D. Lunga 1:0. Přes inkasovaný gól i nadále diktujeme tempo hry a vyrovnání visí na vlásku. Tvrdá rána Radima Stehna z přímého kopu orazítkovala břevno.  Gól nepřinesla ani série střeleckých pokusů, jimž chyběla patřičná razance nebo přesnost. Těsně před odchodem do kabin bohužel inkasujeme po naší hrubé chybě podruhé. Autorem gólu je opět D. Lunga, když pohodlně posílá míč do odkryté brány 2:0. Druhá půle byla z naší strany daleko vlažnější než ta první. S přibývajícím časem hra ztrácela na kvalitě i tempu. Po dvaceti minutách hry je po druhé žluté kartě vyloučen Roman Frelich. Hned vzápětí Spartak udeřil potřetí, to rohový kop nestárnoucího Sklenáře napasoval hlavou do brány Žandovský 3:0.  Po obdrženém gólu jsme se už nedokázali zvednout, ba naopak šance Spartaku z kategorie tutových nevyužili Žandovský a ani Sklenář. V závěru si vytvořil gólové příležitosti také Kuba Vančík, ale skórovat stejně jako v úvodu utkání nedokázal.