Dorost inkasoval v Bojanovicích šestkrát

Dolní Bojanovice – Dorost Nenkovic se v dalším mistrovském zápase představil na půdě druhých Dolních Bojanovic. Favorizovaní domácí prokázali své kvality a svého soupeře přehráli v poměru 6:1. Sokol si na hřišti soupeřů připsal čtvrtou porážku v letošní sezóně a podruhé za sebou prohrál stejným výsledkem.

III.třída – 10.kolo

TJ Dolní Bojanovice – TJ Sokol Nenkovice 6:1 (3:1)
1 Spěvák Robert – 3 Zálešák Roman (70´8 Hlavinka Jakub), 5 Pánek Ondřej,
6 Slížek Michael, 7 Planeta Ondřej, 9 Lefner Vladimír, 10 Rauš Jakub (46´16 Pánek
Adam), 11 Černohorský Michal, 12 Černohorský Martin, 15 Lukáš Filip, 17 Zálešák Pavel
;
trenér: Pulhoš Roman; vedoucí mužstva: Hrabal Jiř
í

utkání s pohledu trenéra Romana Pulhoše:
V Bojanovicích jsme odehráli utkání se stejným scénářem jako ve Strážnici. První poločas kluci hrají se soupeřem vyrovnaný zápas, vytvoří si několik vyložených příležitostí ke skórování, které však bohužel nepromění. Následně uděláme školáckou chybu v zadu, kterou soupeř samozřejmě zužitkuje. Několikrát jsme dokázali vyrovnat, závěry poločasů však nezvládáme a zbytečně inkasujeme. O přestávce se vynoří plno zraněných a 30 % kluků žádá o střídání. Řekneme si, že zkusíme zabojovat. Dění na hřišti tomu ale zdaleka neodpovídá. Necháme se zatlačit a další inkasovaná branka nás vždycky absolutně položí. Hodně nám chybí gólman, který by mužstvo podržel. Ze všeho nejvíce tvůrce a myslitel hry, záloha prostě nepodrží balón, nedá kloudnou přihrávku. Kluci nejsou schopni se prosadit jeden na jednoho a tím přečíslit soupeře. V obraně děláme školácky hrubé chyby. Neustále hledáme optimální postavení a snažíme se kluky hecovat a motivovat. Osobně pevně věřím jak ve zlepšení kvality projevu hry, tak dosažených výsledků.