První přípravný zápas pro Nenkovice

V prvním přípravném zápase porážíme soupeře z Domanína 3:1. O branky se podělili Raus, Hlaváč a Zálešák.

UT KYJOV (25.2.2024)

TJ Sokol NENKOVICE – FK DOMANÍN 3:1 (1:0)
Branky: 30´Raus Daniel, 76´Hlaváč Vít, 77´Zálešák Matěj – 85´3:1;  Fauly: 5:4; Rohy: 3:9; HR: Filipenský Zdeněk (Sobůlky)

1 Staněk Drahomír – 2 Vaďura Martin, 3 Pospíšil Daniel, 4 Raus Daniel, 5 Svatoň Patrik, 6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David, 8 Kratochvíla Kamil, 9 Polcr Jan, 10 Zálešák Matěj, 12 Mikeska Tomáš, 13 Čmelík Daniel, 15 Hlaváč Vít, 16 Polášek David, 18 Hrabovský Tomáš, 28 Pánek Adam; trenér: Slováček Stanislav

komentář:

30´Minelu soupeřova stopera při odkopnutí míče trestáme vedoucím gólem. Honza Polcr šikovně přistrčil míč na lépe postaveného Dana Rause, ten pohodlně doráží míč do prázdné brány 1:0.
V největších šancích první půle trefil Domanín z bezprostřední blízkosti tyč, na straně druhé pak zakončil přihrávku Honzy Polcra nad bránu Martin Vaďura.  Dvěma slepenými góly v rozmezí dvou minut rozhodl “Vichr” o svém vítězství.

76´Radim Stehno po spolupráci s Matějem Zálešákem přesně našel před bránou nabíhajícího Víťu Hlaváče, jenž nekompromisně napálil míč do brány 2:0.

77´Povedená, šťastně tečovaná rána “ala padající list” v podání Matěje Zálešáka z dobrých 18 metrů překvapila brankáře Domanína 3:0.

85´Chybnou rozehrávkou od brány darujeme soupeři gól. V závěru utkání dosáhl soupeř přeci jenom čestného úspěchu a trestá naše obrovské zavání 3:1.

Ve druhé půli byl blízko vstřelení gólu Dan Raus, jeho nebezpečná rána přistála s přispěním brankáře pouze na tyči. V úplném závěru měl možnost navýšit vedení Kamil Kratochvíla, sólový únik však nedotáhl do zdárného konce.

Vyrovnaný zápas s řadou šancí na obou stranách, rozhodla efektivnější koncovka v podání hráčů Nenkovic. Přestože se jednalo o první přípravný zápas, hrál se pohledný fotbal ve slušném tempu.