Čeští lékaři po výhře nad Venezuelou vyzvou ve čtvrtfinále Austrálii

Výhrou zakončili základní část na MS lékařských týmů čeští reprezentanti, když si lehce poradili s Venezuelou 6:0. Do listiny střelců se dvakrát zapsal také hráč Nenkovic Roman Hála. Ve čtvrtfinále narazí Češi na Austrálii, hraje se 22.9.2022 v 17:30 (SEČ).

ÚTERÝ 20.9.2022

ČESKÁ REPUBLIKA – VENEZUELA 6:0 (3:0)
Branky: 10´+ 59´Bialek Jan, 35´+ 75´Hála Roman, 39´Chmela David, 67´Rychlý Zbyněk

ONLAJN REPORTÁŽ

6´Češi vybojovali standardní situaci. Volný přímý kop rozehrál Ladislav Šindelář na Pavla Buchvalda, jeho hlavičku pokryl brankář.
10´Česko právě vstřelilo branku 1:0!
Svěřenci kouče Lukáše Trejtnara se ujímají zaslouženého vedení! Po lajně potáhl míč Petr Hladiš, jehož centr dokonale sedl na JANA BIALKA, na dobře umístěnou střelu venezuelský gólman nedosáhl.

20´Čeští fotbalisté jsou zatím jasně lepším týmem. Získali několik rohů v krátkém časovém sledu, leč žádný se neujal.
25´Poprvé zahrozili Venezuelané. S hlavičkou z malého vápna si poradil pozorný gólman Vasileios Apostolopoulos.
32´Prostor k centru si vytvořil Jan Němec. Našel spoluhráče Martina Bořkeho, dobře mířenou ránu obětavě zblokoval obránce.
35´Česko právě vstřelilo branku 2:0!
A je to o dva góly! Z pozice pravého křídla odcentroval Martin Bořke, hlavičkující ROMAN HÁLA zvládl nasměrovat kulatý nesmysl mimo dosah gólmana.
38´Jedovatou střelu vyprodukoval Václav Svoboda. Venezuelský gólman měl na zakončení protihráče dobrý výhled a včas zakročil.
39´Česko právě vstřelilo branku 3:0!
Česká dominance pokračuje. K exekuci rohového kopu se postavil Martin Bořke. Ve vápně oslovil DAVIDA CHMELU a ten vsítil třetí gól svého mužstva.
40´První poločas skončil.
50´Sám na gólmana běžel Jan Němec, únik ovšem ve čtvrtý český gól nepřetavil.
55´Slibnou příležitost si vytvořila i Venezuela. Prakticky jistý gól však z brankové čáry akrobaticky vykopl Ladislav Šindelář.
59´Česko právě vstřelilo branku 4:0!
Míč se po ose Luboš Nachtnebl – Ladislav Šindelář dostal až k JANU BIALEKOVI, který zakončením z úhlu nachytal gólmana a přidal svou druhou trefu v utkání.
65´Po centru z rohového kopu se k zakončení prodral Adam Nedvěd, vystřelil jen těsně vedle brány.
67´Česko právě vstřelilo branku 5:0!
Další rohový kop přináší český úspěch. Po dalším rohu došlo ke zmatkům v soupeřově defenzivě, míč se za brankovou čáru odrazil od nohy ZBYŇKA RYCHLÉHO.
70´Šestý gól Česka měl na kopačce Marek Fiala, vypálil však jenom do prostoru, kam venezuelský gólman dosáhl.
75´Česko právě vstřelilo branku 6:0!
Češi nepolevují a jejich náskok už je šestigólový. Jan Bialek balón propasíroval k Lukáši Hlouchovi, jenž adresoval pas k nohám ROMANA HÁLY, tomu zakončení do prázdné brány nedělalo žádný problém.

80´Zápas skončil.

Zdroj: onlajny.cz