Menu Zavřeno

Ve druhém utkání na MS Češi znovu remizovali

Ve druhém utkání na MS ve fotbale lékařů si naši reprezentanti připsali druhou remízu s mužstvem Kolumbie. Jedinou branku českého týmu v utkání vstřelil po čtvrthodině hry Marek Fiala, soupeř srovnal po přestávce na 1:1

KOLUMBIE – ČESKÁ REPUBLIKA 1:1 (0:1)
Branka: 55´ ? – 16´Fiala Marek

Česko: Drugda (Apostolopoulos) – Šindelář, Nachtnebl, Čapek, Kintr, Šedivý, Buchvald, Chmela, Čermák, Hladis, Teplan (C), Hlouch, Němec, Bořke, Svoboda, Kolár, Hála, Fiala, Nedvěd, Bialek, Fišer, Rychlý.

Onlajn reportáž:

3´ Český tým vlétl na soupeře hodně aktivně. Zajímavou příležitost si vytvořil Marek Fiala, slabou střelou ovšem neskóroval.
6´ Po rohovém kopu českého týmu se po centru Němce k hlavičce probojoval Roman Čapek, bezbrankové skóre však přetrvává.
15´ Kolumbijci zatím hrozí převážně z brejků. Jeden z takových skončil střelou mezi tři tyče, s níž si Jan Drugda hravě poradil.
16´ Česko právě vstřelilo branku! Češi se ujímají vedení! Václav Svoboda po dlouhém autu sklepl balón na MARKA FIALU, jenž svým zakončením rozvlnil síť 0:1. 
30´ Po půl hodině hry měla Kolumbie k dispozici volný přímý kop ze zajímavé pozice. Zakončení z 18 metrů proletělo těsně vedle brány.
35´ Prostor pro nebezpečnou ránu dostal Ladislav Šindelář. Ještě před gólmanem míč vyhlavičkoval mimo tři tyče jeden z obránců.
40´ Skončil první poločas
50´ Deset minut z druhého poločasu je minulostí. Kolumbie je aktivnějším týmem, na vyrovnání ovšem čeká marně.
52´ Zahrozili i Češi. Povedenou střelou se prezentoval Adam Nedvěd, kolumbijský gólman udržuje tým v jednobrankovém manku.
55´ Kolumbie právě vstřelila branku!
Zvýšený tlak přináší Jihoameričanům vyrovnání! Přestože se jednalo o nepovedené zakončení, tak Jan Drugda pustil hrací předmět za brankovou čáru 1:1.
60´ Vedení se českému mužstvu snažil vrátit Jan Bialek. Lehce tečované zakončení propadlo těsně vedle brány.
65´ Hra je aktuálně rozháraná. Na obou stranách jsou k vidění nepřesnosti, mírně navrch mají Kolumbijci.
80´ Konec zápasu

Zápas mezi Českem a Kolumbií B se dohrával v prudkém dešti. Na stavu zápasu nepřízeň počasí vliv neměla, neboť vydržel nerozhodný výsledek 1:1.

Zdroj: onlajny.cz