Turnaj v Nenkovicích pro Šardice

Sobotní fotbalový turnaj na hřišti Nenkovic vyhráli fotbalisté Šardic, kteří ve finále porazili pořádající Sokol 2:1. Na třetím místě skončilo slovenské Hradiště pod Vrátnom, po výhře nad Věteřovem.

Semifinále:

TJ Sokol Nenkovice – TJ Sokol Věteřov 4:2 (2:1)
Branky: 6´+ 32´+ 53´Raus Daniel, 14´Stehno Radim – 24´Pintera Ludvík (PK), 49´Sochor René;
Fauly: 12:6; Rohy: 2:2; ŽK: 2:1; 23´Raus Daniel, 30´Polcr Jan – 33´Koutný Martin; ČK: 0:1; 34´Koutný Martin; Rozhodčí: Jonáš Petr – Zima Zbyněk, Kukula Ladislav

FK Šardice – TJ Družstevník Hradiště pod Vrátnom 3:1 (2:0)
Branky: 9´+ 24´Scharda David, 56´Vacula Petr – 47´Malík Patrik;
Fauly: 6:6; Rohy: 4:0; Rozhodčí: Zima Zbyněk – Jonáš Petr, Kukula Ladislav

O 3. místo:

TJ Družstevník Hradiště pod Vrátnom  – TJ Sokol Věteřov 3:0 (3:0)
Branky: 6´Furko Martin, 11´Sadloň Martin, 20´Malík Patrik;
Fauly: 8:4; Rohy: 3:1; Rozhodčí: Kukula Ladislav – Jonáš Petr, Zima Zbyněk

Finále:

FK Šardice – TJ Sokol Nenkovice 2:1 (2:0)
Branky: 24´+ 29´Kyněra Petr – 60´Kuchař František;
Fauly: 7:2; Rohy: 4:6; Rozhodčí: Jonáš Petr – Zima Zbyněk, Kukula Ladislav

Sestavy:
TJ Sokol Nenkovice
17 Schöfr Pavel – 2 Kopčil Josef, 4 Raus Daniel, 6 Stehno Radim, 7 Válek Viktor,
8 Frelich Roman, 9 Kuchař František, 10 Slížek Michael, 11 Černohorský Michal,
12 Mikeska Tomáš, 13 Zálešák Pavel, 14 Pospíšil Daniel, 15 Válek Patrik,
16 Polcr Jan, 18 Hrabal Tomáš, 28 Kludák Lukáš; trenér: Zálešák Marek

TJ Družstevník Hradiště pod Vrátnom
1 Masár Maxo (17 Vulgan Peter) – 3 Gregor Adrián, 4 Baránek Radovan, 6 Sadloň Tomáš,
7 Fukna Branislav, 8 Furko Martin, 9 Rechtorík Šimon, 10 Barcaj Richard, 11 Sadloň Martin,
12 Kováč Róbert, 18 Kršteník Jozef, 19 Štefka Ladislav, 20 Malík Patrik; trenér: Vašíček Marián

FK Šardice
1 Vinca David – 3 Gebhart Michal, 5 Hála Roman, 6 Benešovský Vít, 7 Zicháček Ondřej,
8 Riedl Miroslav, 9 Reigl David, 10 Maruška Milan, 11 Scharda David, 12 Vacula Petr,
13 Šprta Tomáš, 15 Kyněra Petr, 16 Kolařík Martin, 18 Košulič Petr; trenér: Slováček Stanislav

TJ Sokol Věteřov
1 Uhýrek Luděk – 3 Sochor René, 4 Řihánek David, 5 Válek Michal, 6 Válek Jaroslav,
7 Koutný Martin, 8 Luža František, 9 Pintera Ludvík, 10 Minčík Igor, 11 Sklenář Martin,
12 Dobeš Vít, 13 Chimiák Petr, 14 Pintera Oldřich, 15 Cenkner Petr, 16 Štipčák Jakub;
trenér: Rink Josef

Komentáře k článku

vložte komentář