Sokol na domácím turnaji druhý

Nenkovice (+ VIDEO) – Minulý týden odehrál Sokol pohárový turnaj na Slovensku, kde obsadil třetí místo. Tuto sobotu se turnajové klání přesunulo do Nenkovic, kterého se kromě domácího týmu zúčastnily Želetice, Strážovice a Hradište pod Vrátnom ze Slovenska. Vítězem se stal právě slovenský tým, jenž ve finále porazil na penalty pořádající Sokol.

Semifinále:
TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom – TJ Sokol Želetice 6:0 (3:0)
Branky: 12´+ 26´+ 37´Chodúr Juraj, 36´Kršteník Jozef, 41´Sadloň Martin, 3´vlastní
Rozhodčí: Vašek Josef – Vymyslický Robert, Zima Igor

TJ Sokol Nenkovice – TJ Sokol Strážovice 3:2 (2:0)
Branky: 13´Frelich Roman, 25´Stehno Radim PK, 53´Raus Daniel –
35´Kotík Milan PK, 41´Kopeček Vojtěch;
Fauly: 12:7; Rohy: 6:1
Rozhodčí: Vymyslický Robert – Zima Igor, Vašek Josef

O 3. místo:
TJ Sokol Strážovice
– TJ Sokol Želetice 1:0 (0:0)
Branka: 22´Markus Petr
Fauly: 4:9; ŽK: 1:0; 26´Zjevík Josef; Rohy: 1:3
Rozhodčí: Vašek Josef – Vymyslický Robert, Zima Igor

Finále:
TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom – TJ Sokol Nenkovice 3:3, 3:2 na PK
Branky: 12´+ 30´ Chodúr Juraj, 44´Sadloň Martin –
34´ + 59´(PK) Stehno Radim, 48´Černohorský Michal
Fauly: 8:10; Rohy: 0:3
PK proměnili: Daniehel Luboš, Štefka Ladislav, Kršteník Jozef – Stehno Radim,  Pospíšil David
PK neproměnili: Sadloň Svetozár, Michalička Filip – Polcr Jan, Bittó Lukáš, Zálešák Matěj
Rozhodčí: Zima Igor – Vymyslický Robert, Vašek Josef

Sestavy:
TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom
1 Baránek Michal (Sadloň Svetozár) – 2 Štefka Ladislav, 3 Kutlák Vlado,
4 Baránek Radovan, 5 Daniehel Luboš, 6 Gregor Adrián, 7 Fukna Branislav,
8 Kršteník Jozef, 9 Kutlák Jan, 10 Michalička Filip, 11 Sadloň Martin,
12 Chodúr Juraj, 13 Sadloň Tomáš, 14 Rechtorík Šimon, 15 Michalička
Peter, 16 Sadloň Svetozár, 17 Vávra Ondrej, 18 Valachovič Radovan,
19 Lanko Róbert, 20 Masár Roman; trenér: Sadloň Svetozár

TJ Sokol Nenkovice
1 Doležal Petr, 17 Kotas Karel – 2 Svoboda František, 4 Raus Daniel,
5 Vlasák René, 6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David, 8 Frelich Roman,
10 Zálešák Matěj, 11 Černohorský Michal, 12 Horák Radomír,
13 Geschvantner Jan, 14 Chimiák Petr, 15 Vaďura Martin,
16 Polcr Jan, 28 Bittó Lukáš; trenér: Slováček Stanislav

TJ Sokol Strážovice
1 Pančocha Milan – 2 Stratil Erik, 3 Markus Petr, 4 Machálek Petr,
5 Kotík Milan, 6 Svršek Milan, 7 Vala Tomáš, 8 Pelikán Petr,
9 Kopeček Vojtěch, 11 Brhel Zbyněk, 12 Viktorýn Michal,
13 Vaňkát Ladislav, 15 Vrána Matěj, 16 Světlík Petr,
17 Zjevík Josef; trenér: Válka Zbyněk

TJ Sokol Želetice
69 Šimeček Michal – 2 Pánek Ondřej, 3 Šimeček Martin,
4 Koutný Pavel, 5 Černohorský Martin, 7 Skalický David,
8 Kludák Lukáš, 9 Lefner Vladimír, 10 Marada František,
11 Žižka Pavel, 12 Ondříšek Jiří, 13 Strmiska Rudolf,
14 Jakeš Zdeněk, 15 Pánek Roman, 16 Pánek Adam;
trenér: Chromý Jiří

 

Komentáře k článku

vložte komentář