Rozlosování podzimní části mužů a dorostu

Přinášíme rozlosování podzimní části okresního přeboru mužů a dorostenců. První kolo u mužů je na programu 9.srpna 2020 a dorostenci začínají 3.kolem dne 23.srpna 2020.

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI

1.kolo 09.08.2020

Starý Poddvorov – Ježov/Vlkoš
Vnorovy – Nenkovice
Dolní Bojanovice – Žarošice
Petrov – Hroznová Lhota B
Lipov – Mikulčice
Svatobořice – Hovorany
Dambořice – Bukovany

2.kolo 16.08.2020 

Ježov/Vlkoš – Bukovany
Hovorany – Dambořice
Mikulčice – Svatobořice
Hroznová Lhota B – Lipov
Žarošice – Petrov
Nenkovice – Dolní Bojanovice
Starý Poddvorov – Vnorovy

3.kolo 23.08.2020 

Vnorovy – Ježov/Vlkoš
Dolní Bojanovice – Starý Poddvorov
Petrov – Nenkovice
Lipov – Žarošice
Svatobořice – Hroznová Lhota B
Dambořice – Mikulčice
Bukovany – Hovorany

4.kolo 30.08.2020 

Ježov/Vlkoš – Hovorany
Mikulčice – Bukovany
Hroznová Lhota B – Dambořice
Žarošice – Svatobořice
Nenkovice – Lipov
Starý Poddvorov – Petrov
Vnorovy – Dolní Bojanovice

5.kolo 06.09.2020 

Dolní Bojanovice – Ježov/Vlkoš
Petrov – Vnorovy
Lipov – Starý Poddvorov
Svatobořice – Nenkovice
Dambořice – Žarošice
Bukovany – Hroznová Lhota B
Hovorany – Mikulčice

6.kolo 13.09.2020 

Ježov/Vlkoš – Mikulčice
Hroznová Lhota B – Hovorany
Žarošice – Bukovany
Nenkovice – Dambořice
Starý Poddvorov – Svatobořice
Vnorovy – Lipov
Dolní Bojanovice – Petrov

7.kolo 20.09.2020 

Petrov – Ježov/Vlkoš
Lipov – Dolní Bojanovice
Svatobořice – Vnorovy
Dambořice – Starý Poddvorov
Bukovany – Nenkovice
Hovorany – Žarošice
Mikulčice – Hroznová Lhota B

8.kolo 27.09.2020 

Ježov/Vlkoš – Hroznová Lhota B
Žarošice – Mikulčice
Nenkovice – Hovorany
Starý Poddvorov – Bukovany
Vnorovy – Dambořice
Dolní Bojanovice – Svatobořice
Petrov – Lipov

9.kolo 04.10.2020 

Lipov – Ježov/Vlkoš
Svatobořice – Petrov
Dambořice – Dolní Bojanovice
Bukovany – Vnorovy
Hovorany – Starý Poddvorov
Mikulčice – Nenkovice
Hroznová Lhota B – Žarošice

10.kolo 11.10.2020 

Ježov/Vlkoš – Žarošice
Nenkovice – Hroznová Lhota B
Starý Poddvorov – Mikulčice
Vnorovy – Hovorany
Dolní Bojanovice – Bukovany
Petrov – Dambořice
Lipov – Svatobořice

11.kolo 18.10.2020 

Svatobořice – Ježov/Vlkoš
Dambořice – Lipov
Bukovany – Petrov
Hovorany – Dolní Bojanovice
Mikulčice – Vnorovy
Hroznová Lhota B – Starý Poddvorov
Žarošice – Nenkovice

12.kolo 25.10.2020 

Ježov/Vlkoš – Nenkovice
Starý Poddvorov – Žarošice
Vnorovy – Hroznová Lhota B
Dolní Bojanovice – Mikulčice
Petrov – Hovorany
Lipov – Bukovany
Svatobořice – Dambořice

13.kolo 01.11.2020 

Dambořice – Ježov/Vlkoš
Bukovany – Svatobořice
Hovorany – Lipov
Mikulčice – Petrov
Hroznová Lhota B – Dolní Bojanovice
Žarošice – Vnorovy
Nenkovice – Starý Poddvorov

OKRESNÍ PŘEBOR – DOROST

3.kolo 23.08.2020 

Milotice – Vnorovy
Kobylí/Bořetice – Žarošice
Podivín – Charvátská Nová Ves
Lovčice – volno
Starý Poddvorov – Hovorany/Nenkovice

4.kolo 30.08.2020 

Vnorovy – Hovorany/Nenkovice
volno – Starý Poddvorov
Charvátská Nová Ves – Lovčice
Žarošice – Podivín
Milotice – Kobylí/Bořetice

5.kolo 06.09.2020 

Kobylí/Bořetice – Vnorovy
Podivín – Milotice
Lovčice – Žarošice
Starý Poddvorov – Charvátská Nová Ves
Hovorany/Nenkovice – volno

6.kolo 13.09.2020 

Vnorovy – volno
Charvátská Nová Ves – Hovorany/Nenkovice
Žarošice – Starý Poddvorov
Milotice – Lovčice
Kobylí/Bořetice – Podivín

7.kolo 20.09.2020 

Podivín – Vnorovy
Lovčice – Kobylí/Bořetice
Starý Poddvorov – Milotice
Hovorany/Nenkovice – Žarošice
volno – Charvátská Nová Ves

8.kolo 27.09.2020 

Vnorovy – Charvátská Nová Ves
Žarošice – volno
Milotice – Hovorany/Nenkovice
Kobylí/Bořetice – Starý Poddvorov
Podivín – Lovčice

9.kolo 04.10.2020 

Lovčice – Vnorovy
Starý Poddvorov – Podivín
Hovorany/Nenkovice – Kobylí/Bořetice
volno – Milotice
Charvátská Nová Ves – Žarošice

2.kolo 11.10.2020 

Vnorovy – Starý Poddvorov
Hovorany/Nenkovice – Lovčice
volno – Podivín
Charvátská Nová Ves – Kobylí/Bořetice
Žarošice – Milotice

1.kolo 18.10.2020 

Žarošice – Vnorovy
Milotice – Charvátská Nová Ves
Kobylí/Bořetice – volno
Podivín – Hovorany/Nenkovice
Lovčice – Starý Poddvorov

Komentáře k článku

vložte komentář