Rozlosování OP mužů pro sezónu 2017/18

Přinášíme rozpis zápasů podzimní části okresního přeboru pro sezónu 2017/18. Nenkovice začínají soutěž doma 6.srpna, kdy přivítají nováčka z Bukovan. Podzim zakončí na hřišti Žarošic.

Rozlosování podzimní části soutěže

Okresní přebor 2017/18

1. kolo 6.8.17 17:00
Lipov – Vnorovy
Nenkovice – Bukovany
Dambořice – Žarošice
St. Poddvorov – Mikulčice
Radějov – Šardice
Ždánice – Svatobořice
Kostelec – D. Bojanovice

2. kolo 13.8.17 17:00
Vnorovy – D. Bojanovice
Svatobořice – Kostelec
Šardice – Ždánice
Mikulčice – Radějov
Žarošice – St. Poddvorov
Bukovany – Dambořice
Lipov – Nenkovice

3. kolo 20.8.17 16:30
Nenkovice – Vnorovy
Dambořice – Lipov
St. Poddvorov – Bukovany
Radějov – Žarošice
Ždánice – Mikulčice
Kostelec – Šardice
D. Bojanovice – Svatobořice

4. kolo 27.8.17 16:30
Vnorovy – Svatobořice
Šardice – D. Bojanovice
Mikulčice – Kostelec
Žarošice – Ždánice
Bukovany – Radějov
Lipov – St. Poddvorov
Nenkovice – Dambořice

5. kolo 3.9.17 16:00
Dambořice – Vnorovy
St. Poddvorov – Nenkovice
Radějov – Lipov
Ždánice – Bukovany
Kostelec – Žarošice
D. Bojanovice – Mikulčice
Svatobořice – Šardice

6. kolo 10.9.17 16:00
Vnorovy – Šardice
Mikulčice – Svatobořice
Žarošice – D. Bojanovice
Bukovany – Kostelec
Lipov – Ždánice
Nenkovice – Radějov
Dambořice – St. Poddvorov

7. kolo 17.9.17 15:30
St. Poddvorov – Vnorovy
Radějov – Dambořice
Ždánice – Nenkovice
Kostelec – Lipov
D. Bojanovice – Bukovany
Svatobořice – Žarošice
Šardice – Mikulčice

8. kolo 24.9.17 15:30
Vnorovy – Mikulčice
Žarošice – Šardice
Bukovany – Svatobořice
Lipov – D. Bojanovice
Nenkovice – Kostelec
Dambořice – Ždánice
St. Poddvorov – Radějov

9. kolo 1.10.17 15:00
Radějov – Vnorovy
Ždánice – St. Poddvorov
Kostelec – Dambořice
D. Bojanovice – Nenkovice
Svatobořice – Lipov
Šardice – Bukovany
Mikulčice – Žarošice

10. kolo 8.10.17 15:00
Vnorovy – Žarošice
Bukovany – Mikulčice
Lipov – Šardice
Nenkovice – Svatobořice
Dambořice – D. Bojanovice
St. Poddvorov – Kostelec
Radějov – Ždánice

11. kolo 15.10.17 15:00
Ždánice – Vnorovy
Kostelec – Radějov
D. Bojanovice – St. Poddvorov
Svatobořice – Dambořice
Šardice – Nenkovice
Mikulčice – Lipov
Žarošice – Bukovany

12. kolo 22.10.17 14:30
Vnorovy – Bukovany
Lipov – Žarošice
Nenkovice – Mikulčice
Dambořice – Šardice
St. Poddvorov – Svatobořice
Radějov – D. Bojanovice
Ždánice – Kostelec

13. kolo 29.10.17 14:30
Kostelec – Vnorovy
D. Bojanovice – Ždánice
Svatobořice – Radějov
Šardice – St. Poddvorov
Mikulčice – Dambořice
Žarošice – Nenkovice
Bukovany – Lipov

Komentáře k článku

vložte komentář