Rozlosování okresního přeboru 2015/16

Nenkovice – Nový soutěžní ročník 2015/16 okresního přeboru byl rozlosován. První kolo je na programu 9.srpna, poslední pak 8.listopadu (předehrávka prvního jarního kola). Nováčky soutěže jsou Vracov (sestup z 1.B třídy), Dolní Bojanovice (postup z III.A třídy) a Kozojídky (postup z III.B třídy). Nenkovice se v prvním kole utkají doma proti Uhřicím a ve druhém kole jedou do Vracova. Podzimní část ukončí na hřišti Uhřic.

 

Okresní přebor 2015/16 – rozlosování podzimní části soutěže

1. kolo 9.8.2015 (16:30)

Kostelec – Moravany

Dolní Bojanovice – Svatobořice

KEN VEselí n/Mor. – Vracov

Nenkovice – Uhřice

St. Poddvorov – Bzenec B

Ždánice – Mikulčice

Strážnice – Kozojídky

2. kolo 16.8.2015 (16:30)

Moravany – Kozojídky

Mikulčice – Strážnice

Bzenec B – Ždánice

Uhřice – St. Poddvorov

Vracov – Nenkovice

Svatobořice – KEN VEselí n/Mor.

Kostelec – Dolní Bojanovice

3. kolo 23.8.2015 (16:30)

Dolní Bojanovice – Moravany

KEN VEselí n/Mor. – Kostelec

Nenkovice – Svatobořice

St. Poddvorov – Vracov

Ždánice – Uhřice

Strážnice – Bzenec B

Kozojídky – Mikulčice

4. kolo 30.8.2015 (16:30)

Moravany – Mikulčice

Bzenec B – Kozojídky

Uhřice – Strážnice

Vracov – Ždánice

Svatobořice – St. Poddvorov

Kostelec – Nenkovice

Dolní Bojanovice – KEN VEselí n/Mor.

5. kolo 6.9.2015 (16:30)

KEN VEselí n/Mor. – Moravany

Nenkovice – Dolní Bojanovice

St. Poddvorov – Kostelec

Ždánice – Svatobořice

Strážnice – Vracov

Kozojídky – Uhřice

Mikulčice – Bzenec B

6. kolo 13.9.2015 (16:00)

Moravany – Bzenec B

Uhřice – Mikulčice

Vracov – Kozojídky

Svatobořice – Strážnice

Kostelec – Ždánice

Dolní Bojanovice – St. Poddvorov

KEN VEselí n/Mor. – Nenkovice

7. kolo 20.9.2015 (16:00)

Nenkovice – Moravany

St. Poddvorov – KEN VEselí n/Mor.

Ždánice – Dolní Bojanovice

Strážnice – Kostelec

Kozojídky – Svatobořice

Mikulčice – Vracov

Bzenec B – Uhřice

8. kolo 27.9.2015 (16:00)

Moravany – Uhřice

Vracov – Bzenec B

Svatobořice – Mikulčice

Kostelec – Kozojídky

Dolní Bojanovice – Strážnice

KEN VEselí n/Mor. – Ždánice

Nenkovice – St. Poddvorov

9. kolo 4.10.2015 (15:30)

St. Poddvorov – Moravany

Ždánice – Nenkovice

Strážnice – KEN VEselí n/Mor.

Kozojídky – Dolní Bojanovice

Mikulčice – Kostelec

Bzenec B – Svatobořice

Uhřice – Vracov

10. kolo 11.10.2015 (15:00)

Moravany – Vracov

Svatobořice – Uhřice

Kostelec – Bzenec B

Dolní Bojanovice – Mikulčice

KEN VEselí n/Mor. – Kozojídky

Nenkovice – Strážnice

St. Poddvorov – Ždánice

11. kolo 18.10.2015 (15:00)

Ždánice – Moravany

Strážnice – St. Poddvorov

Kozojídky – Nenkovice

Mikulčice – KEN VEselí n/Mor.

Bzenec B – Dolní Bojanovice

Uhřice – Kostelec

Vracov – Svatobořice

12. kolo 25.10.2015 (14:30)

Moravany – Svatobořice

Kostelec – Vracov

Dolní Bojanovice – Uhřice

KEN VEselí n/Mor. – Bzenec B

Nenkovice – Mikulčice

St. Poddvorov – Kozojídky

Ždánice – Strážnice

13. kolo 1.11.2015 (14:00)

Strážnice – Moravany

Kozojídky – Ždánice

Mikulčice – St. Poddvorov

Bzenec B – Nenkovice

Uhřice – KEN VEselí n/Mor.

Vracov – Dolní Bojanovice

Svatobořice – Kostelec

14. kolo 8.11.2015 (14:00)

Moravany – Kostelec

Svatobořice – Dolní Bojanovice

Vracov  – KEN Veselí n/Mor.

Uhřice – Nenkovice

Bzenec B  – St. Poddvorov

Mikulčice – Ždánice

Kozojídky – Strážnice

Komentáře k článku

vložte komentář