Nenkovice v Dambořicích vybojovaly bod

Dambořice – Čtvrté mistrovské utkání mají za sebou muži Nenkovic v okresním přeboru. V rámci 3.kola (čtvrtého hraného) cestovali do nedalekých Dambořic, odkud se vrátili se ziskem jednoho bodu za bezbrankovou remízu. Svoji sbírku v OP tak rozšířili na pět bodů a pohybují se ve středu tabulky.

OP – 3.kolo:

TJ Sokol Dambořice – TJ Sokol Nenkovice 0:0
Fauly: 14:15; Rohy: 6:9; ŽK: 2:3, 42´Vytrhlík Petr, 89´Divácký Petr
– 86´Pospíšil Daniel, 90´Stehno Radim, 90´Geschvantner Jan; ČK:;
HR: Fridrich Radim (Vracov);
AR: Horňáček Kamil (Strážnice), Rotter Karel (Kelčany)
Sestavy:
Nenkovice

17 Velan Jan – 3 Svoboda František, 6 Stehno Radim ©, 7 Pospíšil David,
9 Kováč Peter, 10 Zálešák Matěj, 11 Černohorský Michal (81´5 Chimiák Petr)
13 Geschvantner Jan, 14 Pospíšil Daniel, 15 Vaďura Martin, 16 Polcr Jan;
trenér: Slováček Stanislav; asistent trenéra: Zálešák Petr;
vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk
Dambořice
1 Cingel Jiří – 2 Matula Marek, 5 Vytrhlík Petr, 6 Počta Jakub ©, 7 Brychta Ivo,
8 Luskač Jakub (84´3 Jaško Tibor), 9 Martiňák Radek, 10 Hovězák Petr
(57´4 Kachlíř Jaromír), 11 Suchánek Filip, 12 Divácký Petr, 14 Maleňák Tomáš;
Náhradníci: 13 Štěrba Petr, 15 Jankůj Petr; trenér: Marčík Zdeněk;
vedoucí mužstva: Poláček Josef

komentář: Čekání na první letošní výhru pokračuje. Dambořice doma ve 3. kole okresního přeboru pouze remizovaly s Nenkovicemi 0:0. Z dělby bodů měli vetší radost naftaři, kteří si proti nováčkovi soutěže pořádnou šanci nevypracovali. Nedělní duel nemohl náročné fanoušky v žádném případě uspokojit. I když trenéři nemohli svým svěřencům vytknout bojovnost a nasazení, gólových příležitostí bylo opravdu minimum. “První poločas byl oboustranně vyrovnaný. Ve druhé půli jsme byli herně lepší. Nicméně jsme se nedokázali proti dobře bránícímu soupeři prosadit. Remíza je asi zasloužená, i když domácí byli spokojenější více s bodem než my,” zhodnotil vyrovnané střetnutí hostující kouč Stanislav Slováček. Ten se musel v Dambořicích obejít bez čtyř opor. V minulém kole se Nenkovicím vážně zranil kapitán Roman Frelich, který se kvůli utržené achilovce do konce podzimní části na trávníku neobjeví. Dále hostům citelně scházeli Lukáš Bittó, Filip Koubek a Jakub Mezihorák. Nenkovice i tak působily fotbalovějším dojmem, ale ve finální fázi se hosté utápěli v nepřesnostech. Naftaři se rovněž snažili, ale všechny akce domácího týmu končily daleko od hostující svatyně. Podobně vypadala i druhá půle. Nenkovice si sice po přestávce vypracovaly územní převahu, ale nakonec slavila úspěch defenzivní taktika Dambořic.

Sestava 3.kola:
Maňák Lukáš (Bzenec B) – Ždánský Radek (Ždánice), Klimeš Roman,
Tychtl Matěj (oba Moravany), Polcr Jan (Nenkovice), Stráský Andrej,
Chmelař Lukáš (oba Strážnice), Toman Luděk, Staňa Petr (oba Svatobořice),
Borkovec Pavel, David Gabriel (oba Kostelec)

Komentáře k článku

vložte komentář