Muži vyhráli domácí turnaj

Nenkovice – Páteční pohárovou porážku od Ždánic odčinil Sokol v sobotu vítězstvím na domácím turnaji. V semifinále Nenkovice porazily Věteřov 4:3 a ve finále si poradily se slovenským Hradištěm pod Vrátnom v poměru 5:2. Na třetím místě skončili fotbalisté Šardic.

 

 

Semifinále

TJ Družstevník Hradiště pod Vrátnom (SVK) – FK Šardice 2:1 (0:1);
Branky: 40´Kršteník Jozef, 43´Štepka Ladislav – 28´Zicháček Ondřej
TJ Sokol Nenkovice
– TJ Sokol Věteřov 4:3 (4:2);
Branky:
10´+ 24´Polcr Jan, 7´Pavlica Marek, 19´Stehno Radim –
11´+ 48´(PK) Minčík Igor, 5´Kořínek Tomáš; ČK: 22´Pospíšil David (N)

O 3.místo

FK Šardice – TJ Sokol Věteřov 2:1 (1:1);
Branky: 13´Svoboda Jaroslav, 29´Brhel Martin z PK – 5´Kořínek Tomáš;
ŽK: 2´Herzán David (Š); ČK: 29´Řihánek David (V)

Finále

TJ Sokol Nenkovice – TJ Družstevník Hradiště pod Vrátnom (SVK) 5:2 (3:2);
Branky: 14´+ 36´Zálešák Matěj, 20´+ 40´Stehno Radim, 8´Pavlica Marek –
5´Šiška Patrik, 20´Michalička Filip

Sestavy týmů na turnaji:
TJ Sokol Nenkovice
1 Doležal Petr2 Škaroupka Petr, 3 Vaďura Martin, 4 Raus Daniel, 5 Kouřil Erik,
6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David, 8 Frelich Roman, 9 Zálešák Matěj, 10 Vlasák René,
11 Košulič Petr ©, 12 Horák Radomír, 13 Novotný Boris, 14 Pavlica Marek, 15 Chimiák Petr,
16 Polcr Jan, 17 Kotas Karel; trenér: Slováček Stanislav; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk
TJ Družstevník Hradiště pod Vrátnom
1 Rehák Peter – 2 Šiška Patrik, 3 Gregor Adrian, 4 Štepka Patrik, 5 Horniaček Igor,
6 Sadloň Martin, 7 Fukna Branislav, 8 Kršteník Jozef, 9 Kutlák Ján ©, 10 Michalička Filip,
11 Rechtorík Šimon, 12 Sadloň Tomáš, 13 Vulgan Peter, 14 Horniaček Ivan, 15 Danihel Luboš,
16 Baránek Radovan; trenér: Sadloň Svetozár; vedoucí mužstva: Rak Jozef
FK Šardice
1 Janusicza Rudolf – 2 Svoboda Jaroslav, 4 Brhel Martin, 5 Mička David, 6 Cigánek Martin,
7 Zicháček Ondřej ©, 8 Nauš Jaroslav, 9 Chludil Marek, 10 Herzán David, 11 Šafránek Robin,
17 Dvořák Filip, 18 Dvořák Zdeněk
TJ Sokol Věteřov
1 Schiel Zbyněk – 2 Sedlář Denis, 3 Sklenář Martin, 4 Řihánek David, 5 Koutný Martin,
6 Vyskočil Vladimír, 7 Polášek Lukáš, 8 Kořínek Tomáš, 9 Dobeš Robin, 10 Minčík Igor,
11 Luža František, 12 Cenkner Petr, 13 Müller Martin, 14 Hojač Marek, 15 Potáček Petr

Komentáře k článku

vložte komentář