Menu Zavřeno

Muži A ovládli utkání v Zarazicích

Zarazice – Stejně jako muži B a žáci, tak i áčko slaví o tomto víkendu tři body ze hřiště soupeře. V Zarazicích uspěl Sokol po velmi dobrém výkonu a zvítězil 4:0. O branky vítězů se postarali Matěj Zálešák, autor dvou gólů, dále pak Radim Stehno a David Pospíšil.

Okresní přebor – 6.kolo

TJ KEN Veselí nad Moravou – TJ Sokol Nenkovice 0:4 (0:2)
Branky:
28´+ 65´Zálešák Matěj, 40´Stehno Radim z PK, 84´Pospíšil David
Fauly: 12:8; Rohy: 4:1; ŽK: 3:3; 39´Chudík Jakub, 41´Kuryviál Petr,
69´Janík Lubomír – 59´Kováč Peter, 86´Chimiák Petr, 86´Linzer Boris; 
ČK: ; HR: Riedl Milan (Vřesovice); AR: Dufek Tomáš (Vnorovy),
Bártek Vojtěch
(KEN Veselí nad Moravou); Sestavy:
Nenkovice
17 Šimeček Michal – 2 Mezihorák Jakub, 4 Raus Daniel (46´9 Kludák Lukáš),
5 Kováč Peter, 6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David, 8 Černohorský Martin
(85´13 Chimiák Petr), 10 Zálešák Matěj, 11 Černohorský Michal (73´3 Linzer
Boris), 12 Hrabal Tomáš,
16 Polcr Jan ©; Náhradníci: 14 Mikeska Tomáš,
28 Slížek Michael
;
trenér: Píštěk Antonín; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk
KEN Veselí nad Moravou
20 Chudík Jakub
© – 4 Runkas Rostislav, 5 Kuryviál Petr (67´2 Hudeček Jiří),
7 Kunovjánek Martin, 8 Štůral Adam, 9 Janík Lubomír (86´6 Staněk Kamil),
10 Páč Petr (76´13 Brumla Pavel), 11 Kubica Roman, 12 Hozák Petr,
14 Žádník Ondřej, 15 Kočiš Petr; trenér: Urbančík Václav;
vedoucí mužstva: Zábrana Jaroslav

komentář utkání:

V šestém kole okresního přeboru na sebe narazily týmy, které stále čekají na svou první výhru v rozehraném ročníku. Hostující Nenkovice v minulém kole přišly o dva body v kolapsovém utkání s Dolními Bojanovicemi v posledních minutách. Domácí KEN Veselí nad Moravou zase dlouho trápil favorizované Moravany. Nakonec si připsal další tentokrát těsnou porážku 2:3, když se poprvé v sezoně prosadil střelecky. O důležitosti tohoto duelu nebylo sebemenších pochyb. Herně rozháraný nervózní úvod příliš fotbalové krásy nenabídl. Přes spoustu nepřesností v podání obou týmů, byl blíže ke vstřelení gólu KEN. Po sólovém úniku Páče, podržel náš tým skvělým zákrokem Michal Šimeček. Následně pak rohový kop nasměroval hlavou zkušený Hozák na spojnici břevna a tyče. Uklidnění do našich řad přinesla gólová trefa Matěje Zálešáka, jenž si skvěle zpracoval dlouhý centr Honzy Polcra. V tísni gólmana Chudíka a otočen zády k bráně uklízí lišácky patičkou míč do brány 0:1. Vzápětí opět podržel Sokol skvěle chytající Šimeček, když vytěsnil Páčův přesně zahraný přímý kop na tyč. Na druhé straně se dostal do šance důrazný Matěj Zálešák po chybě brankáře Chudíka, který vzniklou situaci hasil faulem. Nařízený pokutový kop bezpečně proměnil přesnou střelou k tyči Radim Stehno 0:2. V úvodu druhého dějství předvedl Sokol několik pohledných akcí, ovšem gólmana Chudíka výrazně neohrozil. Naopak KEN měl po rohovém kopu obrovskou příležitost korigovat výsledek. Pozorný brankář Šimeček nebezpečnou hlavičku z bezprostřední blízkosti ztlumil do náruče. Vzápětí Nenkovice udeřily po třetí. Centr Petera Kováče z přímého kopu zakončil hlavou přesně ke vzdálenější tyči Matěj Zálešák 0:3. Šest minut před koncem utkání se ještě gólově prosadil David Pospíšil, když po průniku do vápna prostřelil Chudíka a upravil výsledek na konečných 0:4. V tomto střetnutí jsme předvedli kompaktnější výkon jako domácí soubor. Po zásluze jsme vybojovali první vítězství v nové sezoně a připsali si do tabulky tolik důležité body. Velké poděkování patří fanouškům, kteří v hojném počtu přicestovali do vzdálených Zarazic podpořit svůj tým.