Muži A ovládli pohárový turnaj v Nenkovicích

Nenkovice – Sokol Nenkovice pořádal v sobotu 25.července pohárový turnaj za účasti dvou domácích týmů, Sokola Věteřov a Družstevníku Hradiště pod Vrátnom ze Slovenska. Celkové klání ovládlo pořádající “A” mužstvo, jenž ve finále porazilo účastníka ze Slovenska jasně 5:1. Třetí byl po výhře nad Věteřovem “B” tým Nenkovic.

Semifinále:
TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom – TJ Sokol Nenkovice “B” 5:0 (2:0)
Branky: 27´+ 33´Barcaj Richard, 5´Sadloň Martin, 27´Malík Patrik, 49´Belohlávek Juraj;
Fauly: 2:8; Rohy: 7:1; Rozhodčí: Pokorák Jiří – Drozdy Lubomír st., Hlaváč Pavel

TJ Sokol Nenkovice – TJ Sokol Věteřov 2:2 (0:1); 5:3 na PK
Branky: 54´Raus Daniel, 60´Chimiák Petr – 8´Minčík Igor, 39´Řihánek David;
Fauly: 10:14; Rohy: 8:2; ŽK: 4:1, 18´Raus Daniel, 45´Horniaček Igor, 57´Polcr Jan,
58´Pospíšil David – 41´Hudeček Jakub; ČK: 2:0: 59´Pospíšil David, 60´Raus Daniel;
PK proměnili: Stehno Radim, Vaďura Martin, Polcr Jan, Kuchař František, Černohorský Michal –
Minčík Igor, Koutný Martin, Sklenář Martin; PK neproměnil: Válek Jaroslav;
Rozhodčí: Drozdy Lubomír st – Pokorák Jiří, Hlaváč Pavel

O 3. místo:
TJ Sokol Nenkovice “B” 
– TJ Sokol Věteřov 4:2 (1:1)
Branky: 34´ + 55´Černohorský Martin, 30´Slížek Michel, 58´Vlasák René – 20´Rybka David,
45´Putna Petr;
Fauly: 11:5; Rohy: 3:6; Rozhodčí: Pokorák Jiří – Drozdy Lubomír, Hlaváč Pavel

Finále:
TJ Sokol Nenkovice – TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom 5:1 (2:0)
Branky: 15´Raus Daniel, 19´Polcr Jan, 40´Stehno Radim, 58´Zálešák Matěj z PK,
59´Vrána Matěj – 49´Sadloň Tomáš; Fauly: 9:6; Rohy:
1:9; ŽK: 1:1 14´Raus Daniel
– 48´Štefka Ladislav
; Rozhodčí: Drozdy Lubomír – Pokorák Jiří, Hlaváč Pavel

Sestavy:
TJ Sokol Nenkovice
Moravčík David – Vaďura Martin, Raus Daniel, Linzer Boris, Stehno Radim, Pospíšil David,
Kuchař František, Zálešák Matěj, Černohorský Michal, Vlasák René, Chimiák Petr,
Petula Adam, Vrána Matěj, Polcr Jan, Horniaček Ivan; trenér: Píštěk Antonín

TJ Družstevník Hradiště pod Vrátnom
Baránek Michal – Vávra Ondrej, Machlica Peter, Baránek Radovan, Fukna Branislav,
Kršteník Jozef, Valachovič Radovan, Barcaj Richard, Sadloň Martin, Vulgan Peter,
Sadloň Tomáš, Štefka Ladislav, Belohlávek Juraj, Malík Patrik; trenér: Vašíček Marián

TJ Sokol Nenkovice “B”
Šimeček Michal – Svatoň Patrik, Lefner Vladimír, Mikeska Tomáš, Zálešák Marek,
Pánek Ondřej, Slížek Michael, Zálešák Pavel, Jetelina Petr, Černohorský Martin,
Ondříšek Jiří, Kludák Lukáš, Vlasák René, Jakeš Václav, Marada František,
Doležal Petr; trenér: Zálešák Petr

TJ Sokol Věteřov
Müller Martin – Luža František, Koutný Martin, Cenkner Petr, Potáček Pavel,
Válek Jaroslav, Kořínek Tomáš, Minčík Igor, Hudeček Jakub, Sklenář Martin,
Sedlář Denis, Řihánek David, Štipčák Lukáš, Polášek Lukáš, Prygl Martin,
Cenkner Zdeněk, Putna Petr, Rybka David; trenér: Luža František

Komentáře k článku

vložte komentář