Fotbal

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Rozlosování jarní části mužů a žáků

Přinášíme rozpis zápasů pro jarní část soutěží mužů – III.B třída a mladších žáků – OP.

Vysoká výhra přípravky v posledním podzimním zápase

Vysoká výhra přípravky Násedlovic a Nenkovic v posledním podzimním zápase nad spojeném družstvem Čejkovic a Šardic.

Porážka žáků ve Velké nad Veličkou

Porážkou zakončilo podzimní vystoupení v Okresním přeboru mladších žáků spojené družstvo Násedlovic a Nenkovic. Na hřišti ve Velké nad Veličkou

Přípravka zvítězila na hřišti Prušánek

Nejmladší hráči Násedlovic a Nenkovic dokázali na hřišti Prušánek vstřelit osm branek a odváží si vítězství 4:8.

Mladší žáci nestačili na Hodonín “D”

Domácí porážku s Hodonínem D si do tabulky Okresního přeboru připsali mladší žáci spojeného mužstva Násedlovic a Nenkovic.

Muži zakončili podzimní část výhrou

Muži Nenkovic ukončili první polovinu soutěže ve III.B třídě výhrou nad Lovčicemi. V domácím prostředí porazili soupeře 3:1 a přezimují

portál sledující fotbalové dění na okrese Hodonín