Menu Zavřeno

Dorost zaznamenal čtvrtou výhru v sezóně

Mikulčice – Dorost zatím v nové sezóně nenašel přemožitele. V pátém kole zamířil Sokol do Mikulčic, kde ve vyrovnaném zápase vydřel výhru 4:3. Dorost vyhrál také své čtvrté utkání a s plným počtem bodů vede tabulku.

 

III.třída dorost – 5.kolo

TJ Baník Mikulčice – TJ Sokol Nenkovice 3:4 (2:1)
Branky:
38´+ 42´Výmola Tomáš, 49´Výmola Marek – 10´Šikuta Erik, 57´Černohorský Michal,
63´Lukáš Filip, 90´Planeta Ondřej; HR: Palička Martin (Rohatec)
Sestava Nenkovic
33 Prygl Dominik – 2 Svoboda František, 3 Vala Tomáš (1´6 Slížek Michael), 4 Linzer Boris,
5 Pánek Ondřej, 8 Šikuta Erik (46´7 Planeta Ondřej), 9 Lefner Vladimír ©, 10 Rauš Jakub
(46´15 Lukáš Filip), 11 Černohorský Michal, 16 Pavlica Marek (13 Zálešák Pavel), 17 Hložek
Ondřej; trenér: Zálešák Petr; as. trenéra: Slížek Josef; vedoucí mužstva: Kučera Jaroslav

Petr Zálešák (trenér):
Do zápasu jsme nastupovali s vědomím , že soupeř na domácím hřišti nebude odevzdávat body jen tak. Naši ve žlutých dresech se nemohli dostat do tempa a problém jim dělá velké a široké hřiště na které nejsou zvyklý. Domácí se na náš celek tabulky připravili se vším všudy. Tvrdá až někdy zákeřná hra soupeře některé naše hráče srážela k zemi. Přesto se nám podařil brejk a Šikuta tentokráte na postu útočníka zavěsil. Po vstřeleném gólu se taktovky ujali domácí a vyvíjeli tlak. Přehrávali nás v záloze, bylo otázkou času kdy inkasujeme. Také jsme za chvíli inkasovali a to vždy po soupeřovém důrazu na míč. O přestávce bylo v naší kabině rušno a důrazně bylo všem připomenuto co se od nich očekává. Samozřejmě došlo ke změnám do útoku nastoupili Planeta, Lukáš. Pavlica se přesunul na pravou stranu zálohy.Černohorský na hrot útoku aby začal znepříjemňovat hru jejich stoperu který všechny herně převyšoval a který dokonce vstřelil i třetí gól domácích. Po inkasovaném třetím gólu jsem přesto věřil, že kluci mají na to ukázat nepříjemnému soupeři že patříme do špice soutěže. Zjednodušili jsme hru. Franta Svoboda si musel pokrýt jejich středního záložníka a zpřesnit naši rozehrávku dopředu. Přeskupení se za chvíli vyplatilo nejprve po dlouhé době vstřelil gól Černohorský a pak se probudil tandem Lukáš – Planeta. Výsledek jsme za neskutečně bouřlivé atmosféry obrátili. Myslel jsem, že mne trefí šlak. Pokud jsem na některé dorostence křičel tak jen v domění je vyburcovat k lepšímu výkonu. Někdy si neberu servítky, ale vše v mezích slušnosti nikoho z hráčů neurážím. Někteří totiž před zápasem pěkně pařili a v takovém případě jde veškerý tréning do háje. Za velmi bojovný výkon všem hráčům děkuji. Ponaučení z tohoto zápasu plyne že musíme stabilizovat obranu. Nesmíme inkasovat tři góly . Na druhou stranu je třeba říci, že soupeři se na nás připravují a chtějí nám sebrat body. Čekají nás další těžké zápasy a je třeba trénovat a pracovat pro tým. Je co zlepšovat.